تولیدی حوله هما
خانه / حوله تبلیغاتی / بزرگ ترین تولید کننده حوله تبلیغاتی

بزرگ ترین تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی با انگیزه ی جذب مشتریان به سازمان یا محصول خاص یا برند های مطرح فعالیت می کنند. کار این تولید کننده ها به گونه ایست که نام سازمان یا برند را بر روی حوله چاپ می کنند. برند های مطرحی مانند Adidas هم از این نوع تبلیغ بهره می برند. برخی از سازمان ها برای تبلیغ کار و فعالیت خود اقدام به انتشار تقویم تبلیغاتی، سر رسید تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و … می کنند. حوله ی تبلیغاتی نیز یکی دیگر از محصولاتی است که شرکت ها برای تبلیغ کار خود در میان مردم پخش می کنند تا فروش خود را بالا ببرند.

بزرگ ترین تولید کننده حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی در ابعاد مختلف

انواع حوله تبلیغاتی در ابعاد مختلف ابعاد حوله تبلیغاتی بنابر استفاده ای که از آن می شود متفاوت است:

حوله ی تبلیغاتی دست که برای خشک کردن دست و صورت استفاده می شود و به دلیل کوچک تر بودن و اینکه قیمت درست کردن این حوله نسبت به سایر حوله های تبلیغاتی کمتر است بیشتر مورد استقبال قرار می گیردو نام شرکتی که اقدام به تبلیغ بر روی حوله کرده است روی حوله بافت یا گلدوزی می شود و یا آرم شرکت روی حوله درج می شود.

حوله ی استخری که ابعاد بزرگتری نسبت به حوله ی دست و صورت دارد و از حوله ی حمم کوچک تر است و به دلیل حمل و نقل آسان تر نسبت به حوله ی حمامی معمولا در استخر استفاده می شود. این نوع حوله ها نیز چون ابعاد نستا کوچکی دارند مورد توجه شرکت ها برای تبلیغات قرار می گیرند و علاوه بر کوچک بودن حوله باید در نظر داشت که استخر یک مکان عمومی است و دیگران نیز با دیدن حوله نام شرکت را به خاطر می سپارند.

حوله ی حمام که ابعاد بزرگتری از حوله ی استخری دارد و در منزل استفاده می شود. به دلیل اینکه این نوع حوله بزرگ است و به طبع قیمت آن بیشتر است، شرکت ها کمتر روی تبلیغات روی این حوله ها حساب باز می کنند.

حوله های تن پوش که به حوله هایی گفته می شود که ماند لباس می توان آن ها را پوشید، تبلیغات روی این حوله ها امکان پذیر است اما خیلی مورد استقبال نیست.

تولید کننده حوله تبلیغاتی برای صادرات

تولید کننده حوله تبلیغاتی برای صادرات صادرات حوله های تبلیغاتی یکی از راه های ارز آوری به داخل کشور است. این نوع حوله ها بسیار مورد استقبال شرکت ها و برند های مطرح خارجی برای درج تبلیغات هستند زیرا در حوله های تبلیغاتی رنگ و نقشهای متفاوت حوله باعث می شود نام شرکت در ذهن بیننده قرار بگیرد. صادرات حوله تبلیغاتی به کشورهای عراق، کویت و … انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدرضا الهیاری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129172586
شماره تلفن ثابت: 02171053969
آدرس کانال: holehoma@
پست الکترونیکی: Holehoma@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدید ترین تکنولوژی تولید حوله های تبلیغاتی برای ماست!!! : 09129172586

جدید ترین تکنولوژی تولید حوله های تبلیغاتی برای ماست!!!

آیا می دانید جدید ترین تکنولوژی تولید حوله های تبلیغاتی برای ماست!!! ان هم تنها …

پاسخی بگذارید